Rekolekcje małżeńskie u Pallotynów

  • Napisany przez:

Spotkania Małżeńskie są organizatorem weekendowych rekolekcji dla małżeństw,  w czasie których można pogłębić, odnowić albo nawet odbudować małżeńską więź. Program jest tak ułożony, że pozwala każdej parze spojrzeć na własne życie w duchu miłości. Oparty jest na nowoczesnej wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii. Podczas rekolekcji nie ma tradycyjnych konferencji ani katechez. Odpowiednio przygotowane małżeństwa i kapłan wprowadzają uczestników do pracy własnej, polegającej na nauce i doświadczeniu dialogu. Żadne sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 18:00, a kończą w niedzielę ok. godz. 15:00.

Jeżeli macie trudności w porozumieniu się ze sobą, jeżeli czujecie, że coś jest nie tak w waszych małżeńskich relacjach, albo czujecie się ze sobą bardzo dobrze i chcecie, by tak pozostało – to te rekolekcje są dla was. Zapraszamy wszystkie małżeństwa bez względu na staż. Zapewniamy miłą, intymną atmosferę i dużo tematów do poruszenia. Wielu małżeństwom weekend ten pozwolił wzmocnić i na nowo odkryć więź, która ich łączy. Dla wielu małżeństw stał się początkiem nowej, często po latach odbudowywanej relacji.

Najbliższe rekolekcje prowadzone przez animatorów Świdnickiego Ośrodka Spotkań Małżeńskich odbędą się w dniach 22-24 marca w Domu Rekolekcyjnym księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich. Zapisać się można przez stronę internetową http://spotkania-swidnica.pl/terminy/ jak również dzwoniąc pod numer  +48 791805435.

Nasi partnerzy