Diecezja świdnicka. Inauguracja Apostolstwa Trzeźwości.

  • Napisany przez:

Głównym zadaniem i kierunkiem działalności Kościoła Chrystusowego, jest głoszenie Orędzia Zbawiciela zawartego w Ewangelii oraz praca duszpasterzy na różnych polach działania, aby doprowadzić ludzi do chwały nieba. W związku z powyższymi założeniami ewangelicznymi, został utworzony Apostolat Trzeźwości Diecezji Świdnickiej.

            Dlatego zapraszam wszystkich na inaugurację jego działalności, która odjedzie się w dniu 20 września 2020 o godz. 12.15 Mszą Św. w par. Św. Trójcy w Boguszowie – Gorcach.

            Zgromadzeniu liturgicznemu będzie przewodniczył Ks. Bronisław Piśnicki, Duszpasterz Trzeźwości Diecezji Legnickiej. Osoby świeckie należące do Apostolatu, na Mszy Św. inauguracyjnej, ale i na Mszach Św. przedpołudniowych – 8.00 i 11.00; Lesieniec: 9.30 – opowiedzą do czego i jakiego stanu doprowadził ich nałóg, który rządził ich życiem, a dziś są ludźmi, którzy uwolnili się z jego szponów, dzieląc się świadectwem własnego życia. Po Mszach Św. możliwość indywidualnej rozmowy oraz uzyskanie potrzebnych informacji na tematy związane z nałogami.

Ks. Rafał Chudy

diecezjalny duszpasterz trzeźwości i osób uzależnionych

Nasi partnerzy