Kolędowali wspólnie

  • Napisany przez:

W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia w naszej parafii odbyło się spotkanie opłatkowe dla grup parafialnych i duszpasterzy. W niedzielne popołudnie tłumnie zgromadziliśmy się na wspólnym kolędowaniu i poczęstunku w domu katechetycznym. Tego dnia wszyscy członkowie grup Wspólnoty Żywego Różańca oraz Kręgu Biblijnego, Domowego Kościoła, Rady Parafialnej, Wspólnoty “Prawda”, “Dom Pokoju”, Liturgicznej Służby Ołtarza, Wspólnoty Krwi Chrystusa, Scholi dorosłych, wraz z Księżmi Opiekunami ks. Proboszczem Wiesławem Rusinem, ks. Grzegorzem Kwiatkowskim oraz Ks. Krzysztofem Iskrą przybyli, aby wspólnie kolędować, składać sobie świąteczno-noworoczne życzenia i by pobyć razem.

Spotkanie opłatkowe było okazją do podziękowań jakie skierował Ksiądz Proboszcz Wiesław Rusin do wszystkich zaangażowanych w duszpasterstwo parafialne za wytrwałą i ofiarną służbę dla naszej wspólnoty.

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Spotkanie zostało zwieńczone wspólnym śpiewaniem kolęd wraz z naszą scholą.

Dk. Radosław Mielczarek

 

 

Nasi partnerzy