Koncert Rozpalić Serca już wkrótce!

  • Napisany przez:

Kochani! koncert „Rozpalić serca” już za dwa tygodnie!! Przygotowania idą pełną parą. Szykujemy dla Was WIELKĄ scenę, super chór, wspaniały zespół, spotkanie z Bogiem Żywym i Prawdziwym, który dla każdego znajdzie czas, aby się spotkać osobiście i porozmawiać, więc się szykujcie!!

Pragniemy spotkać się z Wami w ogrodach przy Strzegomskiej Bazylice 20 czerwca od godz.18: 00, aby oddać Cześć i Chwałę Najwyższemu. Kochani szykujemy również strefę dla dzieci, gdzie nasze pociechy będą prowadzone przez wspaniałych animatorów przez cały koncert a nawet jeszcze przed, będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania, z modlitwy wstawienniczej (dla niewtajemniczonych- czasami trudno jest Ci zwrócić się do Boga o pomoc, a wszystko bardzo Cię przygniata, to właśnie modlitwa wstawiennicza jest takim sposobem kiedy Ty nic nie musisz mówić bo twoje sprawy zaniosą do Boga ludzie modlący się nad Tobą – warto skorzystać z tej modlitwy). Będzie również strefa informacyjna. Wow! a w niej możliwość rozmowy z ciekawymi ludźmi!!! Ci ludzie to terapeuci, psycholodzy, osoby pomagające ludziom z problemem uzależnień (będzie z nami Fundacja na Rzecz Pomocy Kobietom z Międzyrzecza Górnego), a także przedstawiciele grup wsparcia i wspólnot modlitewnych z naszego miasta. Będą z nami również przedstawiciele Kampanii Wolni niewolni, kampania przeciwko handlowi ludźmi w Afryce. Świadectwo podczas koncertu – tego nie zabraknie- wygłosi ojciec z Afryki, który pracuje na rzecz wspomnianej Kampanii. Jak widzicie jest tego dużo a pewnie Duch św. jeszcze coś wymyśli.
POLECAMY SIĘ I CAŁE TO DZIEŁO WASZEJ MODLITWIE. PRZEKAZUJCIE DALEJ TO ZAPROSZENIE NIECH IDZIE W ŚWIAT. 20 CZERWIEC 2019 BĄDŹMY RAZEM UWIELBIAJĄC BOGA – W STRZEGOMIU!

Diakonia Effatha

[ngg src=”galleries” ids=”444″ display=”basic_thumbnail”] 

Nasi partnerzy