Odpust w klasztorze Chrystusa Króla w Polanicy Zdrój

  • Napisany przez:

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie, to nasze rycerskie hasło. Ono nas zawsze prowadzić będzie i świecić jak słońce jasno. Naprzód przebojem młodzi rycerze do walki z grzechem swej duszy. Wodzem nam Jezus w Hostii ukryty z Nim w bój nasz zastęp wyruszy. Pójdziemy naprzód, naprzód radośnie podnosząc w górę swe czoła. Przed nami życie rozkwita w wiośnie, odważnie, bo Jezus woła.

Te piękne słowa hymnu ministrantów niech będą również dla nas wszystkich zachętą, aby w zbliżającą się Uroczystość spojrzeć na naszego „Wodza” Chrystusa Króla. Uroczystość kończy rok liturgiczny, a później Adwent, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia. Uroczystość ta, to również odpust w klasztorze Chrystusa Króla w Polanicy Zdroju – Sokołówce, tu gdzie obok naszego Zbawiciela „przyjmuje” swoje dzieci M. B. Fatimska, która pielgrzymowała po naszej diecezji i była w każdej parafii.

Ojcowie Biali zapraszają serdecznie na Sumę Odpustową na godzinę 12.00 do Klasztoru Chrystusa Króla, ul. Reymonta 1, Polanica Zdrój.

Więcej informacji www.sanktuarium-fatimskie.pl

Nasi partnerzy