Polanica Zdrój. Przybądź do szkoły miłości!

  • Napisany przez:

Bóg kocha każdego człowieka, lecz człowiek nie chce w to uwierzyć … przybądź do Jego Szkoły Miłości!  

Zbliżający się I piątek miesiąca i I sobota, to bardzo dobre dni, żeby okazać miłość Panu Jezusowi i Jego Matce, którą nam oddał z wysokości krzyża.  

Przed swoim pójściem do szpitala św. Hiacynta mówiła do swojej kuzynki Łucji:

Już niedługo pójdę do nieba. Ty tu zostaniesz, aby ludziom powiedzieć, że Bóg chce wprowadzić na świecie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Kiedy nadejdzie czas, aby o tym mówić, nie kryj się. Powiedz wszystkim ludziom, że Bóg daje łaski za pośrednictwem Niepokalanego Serca Maryi, że ludzie muszą je uprosić przez to Serce, że Serce Jezusa chce, aby obok Niego wielbiono Niepokalane Serce Maryi. Niech proszą o pokój Niepokalane Serce Maryi, bo Bóg temu Sercu powierzył pokój na świecie. Ach, gdybym mogła włożyć w serca wszystkich ludzi ogień, który płonie w głębi mojego serca, i który sprawia, że kocham tak bardzo Serce Jezusa i Serce Maryi!. 

Jakże jest w nich wielka miłość do Najświętszych Serc zawarta w sercu św. Hiacynty.

Tak bardzo lubię mówić Jezusowi, że Go kocham. Gdy Mu to powtarzam wiele razy, wydaje mi się, że mam ogień w piersiach. Ale nie parzę się przy tym”. I innym razem mówiła: Tak bardzo kocham Pana Jezusa i Matkę Boską, że mi się nigdy nie sprzykrzy powtarzać Im, że ich kocham.   

W tym roku warto przypominać słowa św. Hiacynty, gdyż mamy 100 rocznicę jej śmierci. Tym bardziej zaskakuje nas treść tych słów, jeśli sobie uświadomimy, że wypowiedziało je dziecko, które nie skończyło 10 lat, choć to oczywiście może nas zmylić, gdyż to dziecko było przeniknięte Bożym światłem. 

Pierwszy piątek – godz. 19.00 adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu Ołtarza z św. o. Pio (okazja do spowiedzi) i o 20.00 – Msza św. z homilią o Sercu Pana Jezusa.

Zapraszamy do Sanktuarium M. B. Fatimskiej w Polanicy Zdroju (GPS: ul. Graniczna 1).

Sercanie Biali

 

Nasi partnerzy