Świąteczny koncert Tenorów

  • Napisany przez:

„To był niesamowity wieczór”- tak mieszkańcy Głuszycy (i nie tylko) komentowali koncert, jaki odbył się w kościele pw. Chrystusa Króla. Kolędy na Trzech Tenorów (w składzie: Jakub Oczkowski, Alexander Martinez, Łukasz Gaj) taki tytuł nosił ów koncert, uświetniający drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

Imponująca była ilość osób, która przybyła na koncert. To dla nich organizatorzy ustawili telebimy w kościele i na zewnątrz, aby wszyscy mogli uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu.

Dowcipny prowadzący, utalentowani artyści oraz profesjonalna orkiestra – to wszystko złożyło się na ucztę duchowa zakończoną wspólnym łamaniem się opłatkiem i  odśpiewaniem kolędy razem z artystami.

Inka Zembrzuska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”358″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy