Organizatorów zorganizowanych wyjazdów (parafie, dekanaty)  na uroczystą Mszę Św. z racji XV-lecia  diecezji świdnickiej w dniu 23 III br. o godz.11.00  w katedrze pod przewodnictwem JE ks. abp. Salvatore Pennacchio, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, proszeni są by dostosować się do poniższych wskazań oraz oznaczeń na załączonej mapie.

  • Autokary z pielgrzymami udają się na ul. Nauczycielską w Świdnicy (mapka). Stąd po wyjściu z autobusu pielgrzymi udają się ul. Wojska Polskiego w kierunku przejścia dla pieszych przy Al. Niepodległości a następnie udają się ul. 8 maja i ul. Spółdzielczą do katedry. Przystanek wysiadkowy oraz przejście przez pasy  będzie obsługiwany przez służby mundurowe: Policję i Straż Miejską.
  • Przy przystanku wysiadkowym oraz po lewej stronie katedry będą rozstawione toalety typu toi-toi. Na zapleczu katedry będzie także dostępna toaleta.
  • Puste autokary z przystanku wysiadkowego udają się na parking przy ul. Śląskiej przy lodowisku (mapka)
  • Po zakończonej uroczystej Mszy Św. autokary odbierają sukcesywnie pielgrzymów ponownie z ul. Nauczycielskiej
  • Parking przy ul. Wojska Polskiego (naprzeciw Wyższego Seminarium Duchownego) będzie niedostępny dla autokarów oraz samochodów osobowych (wjazd tylko dla aut z identyfikatorem)