Konferencja Córka Króla

  • Napisany przez:

Jesteś zabiegana, nie masz czasu dla siebie, a tym bardziej dla Pana Boga? Nurtują Ciebie różne pytania, zastanawiasz się jak sprostać zadaniom bycia żoną, mamą? A może po prostu pragniesz poprzebywać razem ze swoimi przyjaciółkami, a nie macie pomysłu na wspólne spotkanie? Mamy dla Ciebie super propozycję!

KRÓLEWSKIE SPOTKANIE W STRZEGOMIU

9 marca 2019 r. Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zaprasza kobiety na konferencję „Córka Króla”. W Strzegomskim Centrum Kultury przez cały dzień będzie można posłuchać prelekcji, porozmawiać, wspólnie pomodlić się. Podczas konferencji m.in. wystąpią Marta Ławska i Bożena Staszewska. Marta Ławska jest solistką zespołu TGD i aktorką Teatru Muzycznego w Łodzi, współpracuje również z Mocnymi w Duchu. Pragnie, by Bóg był uwielbiony we wszystkim, co robi i wyśpiewuje. Bożena Staszewska sama o sobie mówi: „Jako psycholog jestem oczarowana osobowością Jezusa, która dostarcza klucza do przemiany naszej wewnętrznej postawy”.

Konferencja „Córka Króla” to czas przeznaczony właśnie dla Pań, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja i wsłuchać się w bicie Jego Serca, które przepełnione jest wielką Miłością.

Koszt konferencji (cegiełka na cele organizacyjne) to 50zł (bez obiadu) lub 65zł (z obiadem). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapisy dokonywane są telefonicznie:

Agnieszka Lesiów 609 604 257 lub mailem: corkakrola@tlen.pl

Więcej szczegółów na stronach: odnowa.swidnica.pl/2019/01/11/corka-krola-konferencja-dla-kobiet/ lub www.effatha.kdm.pl/corkakrola.html

Nasi partnerzy