Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. 

 Dowiedziałem się, że koleżanka dziewczyny, która się ze mną skontaktowała chce za pomocą ,,lekarstw” zrobić tak, aby dziecka nie było. Uprzedzona, że to może jej zaszkodzić, na jakiś czas wstrzymała ich zażycie. Ta chwila wystarczyła, abyśmy skontaktowali ją z naszym lekarzem tej specjalizacji. On potwierdził, że faktycznie te ,,lekarstwa” mogą jej zaszkodzić, ale używając również normalnych sformułowań sprawił, że inaczej spojrzała na życie, które w sobie nosi. Jednakże to sprawy nie załatwiało, gdyż należało jeszcze ją odseparować od ojca dziecka, rodziców i grona ,,przyjaciół”, którzy ,,życzliwie” na nią naciskali, aby TO zrobiła.

W takich sytuacjach najlepsza jest dla kobiety ucieczka, azyl, wynajęcie lokum na już. Do tego wszystkiego są jednak potrzebne osoby, które w tym pomogą i zapewnią też inne sprawy bytowe. Jej odpowiedzią nie było natychmiastowe „huraaa”, a kilkudniowe zastanawianie się. Nie odpuszczałem, bo tu chodzi o życie człowieka, który jeszcze nie przyszedł na świat, chociaż już jest na tym świecie.

Tych, którzy chcą pomóc w tym naszym ratowaniu, proszę o wpłatę na konto fundacji, tak abyśmy uratowali to dziecko i mogli ratować następne. Na moje oko potrzeba około 25 tysięcy zł. Wysyłających pieniądze proszę o sms do mnie na 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.
Kto ma wątpliwości co do potrzebnej kwoty, niech policzy mieszkanie minimum na rok od teraz, wyżywienie i wszystko dla dziecka na najbliższe dwa lata.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu DAROWIZNA CIĄŻA
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia na Fb https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Nasi partnerzy